Wiosna za pasem. Pomału budzimy się z zimowych snów i snujemy plany o wakacjach. Zamykamy oczy i widzimy siebie na słonecznej plaży lub w krótkich spodenkach wspinających się po górach. Aż tu nagle, nasze piękne marzenia niczym niemiecki czołg niszczą myśli o naszej puszystej sylwetce.
Zaczynamy widzieć siebie w worku na ziemniaki, zamiast w pięknym dopasowanym bikini. Krótkie spodenki ze wspomnianej wspinaczki górskiej, zamieniamy na dresy, które zakrywają jak najwięcej, pozbawiając nas naszej kobiecości. Ważne, żeby ubrania były luźne i nie ukazywały światu naszych dodatkowych kilogramów. Świat w ocenianiu nas potrafi być brutalny.

Co wtedy powinniśmy zrobić?
Z trudem przełknąć tę okropną myśl o naszych zimowych pozostałościach i pogodzić się z nią lub wyruszyć na ćwiczenia i to zmienić! :-)

Tylko jak to zmienić? Które ćwiczenia wybrać? Jazda na rowerku stacjonarnym w domu wydaje się być fajna, dopóki z tego domu nie chcemy się wyrwać. Robienie wszystkiego w domu może przynieść fatalne skutki naszemu samopoczuciu. Bieganie nie zawsze jest dobrym wyborem, bo w większości przypadków może nam przeszkadzać pogoda – ulewy, deszcze, a nawet wiosenny śnieg. Nie chciałabym mieć takich towarzyszy. Poza tym, bieganie po ulicy naraża nas na wiele, różnych kontuzji. Zumba się znudziła, a „chodzenie z kijkami” nie przynosi wymarzonych efektów. Znalazłam alternatywę, która pobudza, odchudza i daje dużo radości! :-)

Słyszeliście o Fit and Jump?
Ja słyszałam, byłam i buzia mi się cieszy, gdy widzę, że otwierają coraz więcej punktów w całej Polsce. Cudownie, że coraz więcej ludzi będzie miało dostęp do tej dawki energii i radości.
Fit and Jump to trening na trampolinach. Na jednym treningu możemy spalić nawet 800 kalorii! Skakanie to sama przyjemność, pozwala nam uwolnić w sobie dziecko dając przy tym wiele uśmiechu i szczęścia. Tak, szczęścia. Bo jak nie być szczęśliwym, gdy jest się coraz bliżej wymarzonej sylwetki i swój cel osiąga się w przyjaznej, pozytywnej atmosferze? Treningi Fit and Jump są takie. Założycielki firmy to pozytywne osoby. Treningi z nimi to czysta przyjemność. Na tych spotkaniach nie usłyszymy wyważonego, spokojnego głosu Ewy Chodakowskiej (choć ja go bardzo lubię ;-) ) tylko krzyki, że możesz więcej, że jesteś świetna i że masz się nie poddawać. Nic tak nie pobudza do działania jak taka motywacja, którą dostajemy w cenie wejściówki. Na treningi przychodzą młode dziewczyny, ale również panie po pięćdziesiątce ;-) Żadna z kobiet nie patrzy na siebie spod byka jak mają w zwyczaju panie na siłowniach – co do siłowni to większość pań przychodzi tam tylko po to, aby ładnie wyglądać i się pokazać. Takim zachowaniem zniechęcają kobiety, które pragną schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki – na Fit and Jump nikt nie przychodzi w pełnym makijażu, bo wie, że ten makijaż spłynie… ;-)
Jest przyjazna, rodzinna atmosfera. Myślę, że to najlepsze warunki do walki ze swoimi niedoskonałościami czy kompleksami.

12370955_1110328628978246_3254978866792040640_o
Milena (pierwszy plan) oraz Ilona (w różowym) to założycielki Fit and Jump. Dbają o markę, pozytywną atmosferę oraz wysoką jakość ćwiczeń.

 

Czy wspominałam już, że trening na trampolinach robionych przez Fit and Jump nie obciąża stawów? ;-)
Dziewczyny pomyślały również o tych, którzy nie chcą ruszać się z domu :-) Na stronie Fit and Jump istnieje możliwość zamówienia trampoliny  wraz z zestawem ćwiczeniowym :-) A czy wspomniałam już, że Fit and Jump produkuje sportowe ubrania swojej marki? ;-) Jedyne jakie używam – są wygodne i takie piękneeee….

Dołączycie do skoczków? :-)Więcej informacji znajdziecie tu: https://www.trampoliny.fitandjump.pl  https:// http://www.fitandjump.pl oraz https://www.facebook.com/fitandjump

Reklamy